Toplu Kombi Bakım Kampanyası Detayları

Toplu Kombi Bakım Kampanyası Detayları

Toplu Kombi Bakım Kampanyası Detayları

  • Kampanyamızda sunulan indirim yalnızca birden fazla kombi bakımlarında geçerlidir.
  • Kampanyamızdan hizmet yerlerimiz içerisinde bulunan tüm kombi kullanıcıları faydalanabilir.
  • Kampanyamız gereği müdahale edeceğimiz kombiler garanti dışı olmalıdır, yani garantisinin bitmiş olması gerekmektedir.
  • Kampanyamız gereği kombilerin aynı binada olması gerekmektedir. Farklı bölgelerdeki mevcut kombi bakımları liste fiyatımıza göre alınmaktadır.
  • Kampanya farklı uygulamalarda geçerli değildir (örneğin; arıza onarım işleminde)
  • Kampanyamız gereği; 3 kombiden 10 kombiye kadar bakım yapıldığında %30 indirim, 10 kombiden 50 kombiye kadar bakım yapıldığında %35 indirim, 50 kombi üzeri bakım yapıldığında %40 indirim sunulmaktadır.

  • Kampanyamızdan yararlanmak adına çağrı merkezimizi arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlerin ve firmamızın uygun olduğu bir zaman diliminde bakım işlemi, uzman ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

 

 Kombi bakımı isteyene %40’a varan indirim
Toplu Kombi Bakım Kampanyası

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, yakıt sarfiyatı yaşanır, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize bakım işlemi yaptırın.

Kombinizin Bakımını Ucuza Getirmek İster misiniz? O halde sizler için bütçenize uygun hale getirdiğimiz “Toplu Kombi Bakımlarında %40 a Varan İndirim” kampanyamızı kaçırmayın!

Toplu olarak yapılacak bakımlar eksiksiz ve olması gerektiği gibi yapılmaktadır. İşlemleri yapmakta olan uzman ekibimiz sizleri uygulamalar ile alakalı bilgilendirirken kombilerinizde mevcut arızaları da ücretsiz olarak tespit etmekte ve sizleri bilgilendirmektedir.

Bu eşsiz kampanyamızdan yararlanmak isterseniz bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara